Turniej piłki nożnej.

Dnia 16.10.2018r. młodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w XIX turnieju organizowanym przez PZPN " Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku".
Wystąpił zespół: Marcisz Jakub, Lisowski Jakub, Bernatek Kacper, Dziwoń Oskar, Durlik Kacper, Wojdalski Miłosz, Werens Emil, Prędki Maciej, Kondrak Filip i Łyżwa Antoni. Opiekunowie Jolanta Barucha i Zbigniew Staniec.
      Dobra gra i leki pech pozwoliły zająć nam trzecie miejsce w grupie. Myślę, że rywalizacja z innymi zawodnikami  zaowocuje w przyszłości.
                                                                                                                                                                                                                                                                                         Zbigniew Staniec