kalendarium
Piątek, 2018-01-19
Imieniny:
Erwiny, Henryka
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Odwiedziło nas: 374062 osób
  • Do końca roku: 346 dni
  • Do wakacji: 154 dni
Logo BIP
http://samsonow.orszak.org/

Strona startowa

Jesteś tu: » Strona startowa

14 grudnia 2017 r. grupa uczniów z naszego kabaretu, uprzyjemniła codzienność mieszkańców zaprzyjaźnionej placówki, nie tylko słodyczami, ale także koncertem przed Świętami Bożego Narodzenia. W repertuarze pojawiły się popularne utwory, m.in. „Szarpany”, „Gore gwiazda”, „Jest taki dzień”. Nie zabrakło tradycyjnych kolęd  w rytmicznej aranżacji. Na sali pojawił się niespodziewany gość…Święty Mikołaj Uśmiech, który  sprawił radość pensjonariuszom, częstując ich  cukierkami. W tej roli wystąpił Wiktor Kaczmarczyk. Wszyscy  świetnie się bawili, zwłaszcza na zakończenie, przy muzycznym miksie bardziej rozrywkowych przebojów Uśmiech. Hitem okazała się piosenka „ Miłość w Zakopanem”.

Hej ludzie…idą święta! Grudniowy występ kabaretu Wyjście Awaryjne w Domu Pomocy Społecznej w Zgórsku…
czytaj więcej

W październiku uczniowie klas czwartych wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do Kompleksu Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Kielc. Program wycieczki obejmował wejście do Oceaniki, Parku Miniatur, zagrody ze zwierzętami  oraz ognisko i pieczenie kiełbasek.  

Jesienna wycieczka
czytaj więcej

20 października  w sali gimnastycznej Zespołu Szkoły Podstawowej  i Przedszkola im. Jana Pawła II w Samsonowie odbyło się uroczyste ślubowanie i  pasowanie na ucznia pierwszej klasy.

Ślubowanie i pasowanie na ucznia pierwszej klasy
czytaj więcej

16 października  uczniowie i nauczyciele  naszej  szkoły obchodzą Święto Patrona. Składają wówczas  hołd Świętemu Janowi Pawłowi II poprzez uczestnictwo we Mszy Świętej oraz udział w części artystycznej uroczystości. 

„To co nas spotyka przychodzi spoza nas...”
czytaj więcej

W październiku  w naszej szkole odbył się I etap konkursu plastycznego: Pomnik przyrody - dąb „Bartek”, którego  organizatorem był Urząd Gminy W Zagnańsku.  Celem konkursu było zwiększenie poziomu świadomości ekologicznej, wykształcenie odpowiednich zachowań w zakresie dbałości o przyrodę i możliwości wykorzystania surowców wtórnych.

Pomnik przyrody - dąb „Bartek”
czytaj więcej

Pliki do pobrania

statystyki

Opracowanie: szkolnastrona.pl