Wtorek, 2017-06-27
Imieniny:
Cypriana, Emanueli
menunewsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o tym co się dzieje w naszym gimnazjum (wycieczki, akademie, rady rodzicielskie) - zapisz się na naszą listę mailingową.

statystyki
  • Do wakacji: -4 dni

Domek z piernika

Jesteś tu: » Strona startowa » Przedszkole » Domek z piernika

Domek z piernika

31 października 2013 r. przedszkolaki wybrały się do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na przedstawienie teatralne „ Domek z piernika”, przygotowane przez Agencję Artystyczną „ Joanna” z Kielc.

„ Domek z piernika” to piękna bajka o Jasiu i Małgosi , rodzicach i dobrym wychowaniu . Historia ta uczy, że nie wolno śmiecić, słodycze można jeść ale z umiarem , a rodzice zrobią wszystko dla swoich dzieci. Wspaniała gra aktorów przyczyniła się do przekazania tych ważnych treści wspaniałym widzom.

Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały spektakl, ale najwięcej emocji wzbudziła wśród dzieci zabawna czarownica, która doprowadziła oglądających do śmiechu. Było super!!!

statystyki